Doopsgezinde Gemeente AalsmeerKerkenraad

Home » Wie zijn wij? » Kerkenraad

Kerkenraad

De Gemeente wordt bestuurd door een gekozen kerkenraad. Het beleid van de Gemeente wordt vastgesteld tijdens de Gemeentevergadering, ons hoogste orgaan. De Gemeentevergadering wordt twee keer per jaar gehouden.

De kerkenraad bestaat in 2023 uit elf leden. Hieronder vind je hun individuele aandachtsgebieden:

DGA Kerkenraad 2022
Bas Middelkoop

Bas Middelkoop

voorzitter@dgaalsmeer.nl

Voorzitter (db)

Directie BV J. Hoogendoorn

Contactpersoon geestelijk werker

Contactpersoon zondagsschool/jeugdwerk

Contactpersoon commissie fairtrade

Vertegenwoordiging Ring Noord-Holland Zuid-West

Willy Karssing-van Leeuwen

Willy Karssing-van Leeuwen

secretariaat@dgaalsmeer.nl

Secretaris (db)

Directie BV J. Hoogendoorn

Contactpersoon geestelijk werker

John Venema

John Venema

penningmeester@dgaalsmeer.nl

Penningmeester (db)

Lid Commissie van Beheer

Contactpersoon geestelijk werker

Jan Joore

Jan Joore

j.joore@dgaalsmeer.nl

Dagelijks bestuur (db)

Contactpersoon geestelijk werker

Vertegenwoordiging Tabitha

Vertegenwoordiging bestuur van de Binding

Ledenraad ADS

Jacco Piet

Jacco Piet

j.piet@dgaalsmeer.nl

Dagelijks bestuur (db)

Vertegenwoordiging gebruikersoverleg

Contactpersoon redactie Levenslicht

Vertegenwoordiging pr-plusgroep

Contact website

Contact technische groep

Gerbrand Groeneveld

Gerbrand Groeneveld

g.groeneveld@dgaalsmeer.nl

Contactpersoon geestelijk werker

Coördinator rijdienst kerkdiensten

 

 

 

 

 

Annigje Leighton-van Leeuwen

Annigje Leighton-van Leeuwen

a.leighton@dgaalsmeer.nl

Mededelingen in de dienst

Contactpersoon commissie partnergemeenten

Flyer

Notuleren Gemeentevergaderingen

Arida van Oudenallen-Hooiveld

Arida van Oudenallen-Hooiveld

a.oudenallen@dgaalsmeer.nl

Contactpersoon commissie partnergemeenten

Contactpersoon Luchthavenpastoraat namens ADS

Tilly Overbeek-Keessen

Tilly Overbeek-Keessen

t.overbeek@dgaalsmeer.nl

Mededelingen in de dienst

Coördinatie vertegenwoordiging bij begrafenis of crematie

Coördinatie verjaardagen

Contactpersoon Bezoekgroep

Contactpersoon koster

Neeltje Peters

Neeltje Peters

n.peters@dgaalsmeer.nl

Rooster preekbeurten, organisten en collectes

Contactpersoon koster

Vertegenwoordiging programmacommissie Zin-Inn

Flyer

Contactpersoon schoonmaakbedrijf

Erica de Ridder

Erica de Ridder

e.deridder@dgaalsmeer.nl

Mededelingen in de dienst

Deurdienstrooster

Vertegenwoordiging commissie duurzaamheid

Inlegvel en commissielijst

Coördinatie verjaardagen