Doopsgezinde Gemeente AalsmeerKerkenraad

Home » Wie zijn wij? » Kerkenraad

Kerkenraad

De Gemeente wordt bestuurd door een gekozen kerkenraad. Het beleid van de Gemeente wordt vastgesteld tijdens de Gemeentevergadering, ons hoogste orgaan. De Gemeentevergadering wordt twee keer per jaar gehouden.

De kerkenraad bestaat in 2022 uit tien leden en zij hebben ook individuele aandachtsgebieden.

DGA Kerkenraad 2022
Bas Middelkoop

Bas Middelkoop

voorzitter@dgaalsmeer.nl

Voorzitter (db)

Directie BV J. Hoogendoorn

Contactpersoon zondagsschool/jeugdwerk

Contactpersoon commissie fairtrade

Vertegenwoordiging Ring Noord-Holland Zuid-West

Willy Karssing-van Leeuwen

Willy Karssing-van Leeuwen

secretariaat@dgaalsmeer.nl

Secretaris (db)

Directie BV J. Hoogendoorn

John Venema

John Venema

penningmeester@dgaalsmeer.nl

Penningmeester (db)

Lid Commissie van Beheer

Jan Joore

Jan Joore

j.joore@dgaalsmeer.nl

Lid dagelijks bestuur (db)

Vertegenwoordiging Tabitha

Vertegenwoordiging bestuur van de Binding

Ledenraad ADS

Willem van Bloemen

Willem van Bloemen

w.vanbloemen@dgaalsmeer.nl

Mededelingen in de dienst

Preventiemedewerker, Arbo, bhv

Notuleren Gemeentevergaderingen

Bijhouden buitenvitrine, kerktafel, folderrek, prikbord

DGA-Nieuws

Annigje Leighton-van Leeuwen

Annigje Leighton-van Leeuwen

a.leighton@dgaalsmeer.nl

Praktische ondersteuning rondom kerkdiensten

Contactpersoon commissie partnergemeenten

Notuleren Gemeentevergaderingen

Tilly Overbeek-Keessen

Tilly Overbeek-Keessen

t.overbeek@dgaalsmeer.nl

Mededelingen inde dienst

Coördinatie vertegenwoordiging bij begrafenis of crematie

Coördinatie verjaardagen

Contactpersoon Bezoekcommissie

Contactpersoon Pastoraat

Neeltje Peters

Neeltje Peters

n.peters@dgaalsmeer.nl

Rooster preekbeurten, organisten en collectes, deurdienstrooster

Vertegenwoordiging programmacommissie Zin-Inn

Flyer

Contactpersoon schoonmaakbedrijf

Jacco Piet

Jacco Piet

j.piet@dgaalsmeer.nl

Vertegenwoordiging gebruikersoverleg

Contactpersoon redactie Levenslicht

Vertegenwoordiging pr-plusgroep

Contact website

Contact technische groep

Erica de Ridder

Erica de Ridder

e.deridder@dgaalsmeer.nl

Mededelingen in de dienst

Vertegenwoordiging commissie duurzaamheid

Inlegvel en commissielijst