14 februari 2010
Het jaar 2011 staat voor de Broederschap in het teken van het jubileumthema Doopsgezinden, eigen wijs, eigen weg? Aan gemeenten is gevraagd om activiteiten voor 2011 te organiseren die in het kader van het jubileumthema komen te staan. Maar hoe doe je dat? Wat ga je als gemeente organiseren? Wat komt daar allemaal bij kijken? Hoe plan je dat? Hoe pak je de pr aan?
Voor predikanten, kerkelijk werkers, kerkenraden, vrijwilligers en anderen organiseert de ADS toerustingsbijeenkomsten over het jubileumjaar, op locaties verspreid door het land. Tijdens deze middagen wordt:
- het jubileumthema toegelicht,
- ideeën voor activiteiten aangereikt (zowel naar binnen gericht voor de eigen Gemeente, als ook naar buiten voor buitenstaanders),
- gekeken naar een plan van aanpak,
- mogelijkheden voor pr aangereikt,
- ruimte geboden voor onderlinge uitwisseling van ideeën.
De bijeenkomsten vinden van 13.30 tot 16.00 uur plaats op 4 maart in Amsterdam, op 11 maart in Leeuwarden, op 15 maart in Amersfoort en op 18 maart in Rotterdam. Zij worden verzorgd door Joke van der Heide (jeugd- en jongerenwerk) en Machteld Stam (gemeenteopbouw). Deelnamekosten € 5,- p.p. (ter plaatse te betalen). Opgave: Secretariaat Algemene Doopsgezinde Sociëteit,
020 62 30 914 en e-mail ads@doopsgezind.nl
20 mei 2012
Lees verder voor de laatste nieuwsbrief van de Westhill, o.a. over de afsluiting en Schoorl.
17 mei 2012
Op 1 juni arriveren de gasten van onze partnergemeenten uit Duitsland. Lees verder voor het gehele programma.
13 mei 2012
Lees verder voor de zesde nieuwsbrief van de ADS
11 mei 2012
Klik verder voor het verslag en de foto's van donderdag
6 mei 2012
Schriftlezingen:
Exodus 4:1-17, De roeping van Mozes
Matteüs 4:18-22, Begin van Jezus’ verkondiging